Pasy PTFE Ceratki PTFE Silikony i Viton® Taśmy CHR® Pasy PTFE
Kontakt
EDER
Ceratki PTFE Fałkowo 66 A
62-262 Fałkowo
tel/fax 61/86-93-550
tel/fax 61/86-93-551


Pn - Pt
8:00-16:00
Zapraszamy

FIRMA


Firma powstała w roku 1988 jako rodzinna spółka "EDER" oparta w całości na kapitale własnym. Spółka była przedsiębiorstwem wyłącznie handlowym. Rok później, wobec nowych, liberalizujących działalność gospodarczą przepisów prawnych, rolę Spółki przejęło Przedsiębiorstwo Handlowe "EDER" Wojciech Eder. Postawiono wtedy na specjalizację w segmencie tworzyw sztucznych, głównie cerat PTFE.

Od 06.10.1995 roku "EDER" zostało wyłącznym dystrybutorem cerat PTFE w Polsce renomowanej angielskiej Firmy "TYGAFLOR", jednego z największych wtedy producentów cerat PTFE na świecie. Od tej chwili nasz Klient otrzymał możliwość kupna znakomitej jakości produktów oraz profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru i eksploatacji tych cerat. Dla większości Klientów miało to kapitalne znaczenie, dla Firmy-ugruntowało pozycję lidera w tej branży na Rynku.

Ceratki PTFE W roku 2000 rozpoczęto produkcję wyrobów z cerat PTFE oraz serwisowanie tych wyrobów. To na co trzeba było dotąd czekać tygodniami stało się w Polsce dostępne z dnia na dzień.

Od września 2007 roku "EDER" działa w nowych, przestronnych pomieszczeniach. Nasza obecna technologia produkcji i serwisu łączy w sobie najlepsze rozwiązania stosowane aktualnie na świecie. Nowe maszyny i urządzenia oraz gigantycznych rozmiarów stoły wraz z potrójną kontrolą jakości, zapewniają produkt i serwis na najwyższym światowym poziomie.

Obecnie w naszej firmie znajdują się wyroby wszystkich ważnych w tej branży producentów z Europy, Ameryki Północnej i Południowej oraz z Azji, jednak niezmiennie od lat naszymi kluczowymi dostawcami pozostają tacy potentaci jak Saint Gobain i Taconic.

Zgodnie ze swoją misją, Firma pozostaje największą w Europie Środkowej i Wschodniej, wyspecjalizowaną placówką w branży. Oprócz Rynku polskiego, nasze produkty i usługi serwisowe sprzedajemy na wszystkich pozostałych Rynkach Europy Wschodniej oraz na Zachodzie.

Wszystkim naszym Klientom oferujemy najwyższą jakość oraz wszystko to co w tej branży wymyślono i wyprodukowano na świecie.

Polityka jakości firmy EDER Polityka jakości firmy EDER (pobierz plik .pdf) Certyfikat ISO Certyfikat ISO (pobierz plik .pdf)
EDER - Mamy wszystko, co w tej branży zostało wymyślone i wyprodukowane na świecie.