Pasy PTFE Ceratki PTFE Silikony i Viton® Taśmy CHR® Pasy PTFE
Kontakt
EDER
Ceratki PTFE Fałkowo 66 A
62-262 Fałkowo
tel/fax 61/86-93-550
tel/fax 61/86-93-551


Pn - Pt
8:00-16:00
Zapraszamy





DORADCY TECHNICZNI


Zapraszamy Państwa do składania zapytań.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Telefon kontaktowy do naszych konsultantów:
0-61/86-93-550
0-61/86-93-551

Doradcy techniczno-handlowi

Hubert Wasielewski
Szef Działu
Sprzedaży Krajowej

Tel. 0-61/86-93-559
Tel. kom. 600-231-235
h.wasielewski@eder.com.pl

Żaneta Wilczyńska
Tel. 0-61/86-93-564
Tel. kom. 660-951-811
z.wilczynska@eder.com.pl

Paweł Stasiak
Tel. 0-61/86-93-563
Tel. kom. 795-549-031
stasiak.p@eder.com.pl

Mateusz Grzybowski
Tel. 0-61/86-93-558
Tel. kom. 664-046-738
mateusz@eder.com.pl

Tomasz Kołaczkowski
Head of Sales

Tel. 0-61/86-93-562
Mob. +48 668 611 757
tomek.k@eder.com.pl

Dmitry Piechocki
Key Account Manager

Tel. 0-61/86-93-557
Mob. +48 664 041 037
ICQ: 354-212-047
Skype: piechocki3
d.piechocki@eder.com.pl

Joanna Chojnacka
Key Account Manager

Tel. 061/86-93-569
joanna@eder.com.pl

Filip Winiecki
Account Manager

Tel. 0-61/86-93-570
filip@eder.com.pl

Anastasia Barkova
Junior Account Manager

Tel. 0-61/86-93-572
anastasia@eder.com.pl

 

EDER - Mamy wszystko, co w tej branży zostało wymyślone i wyprodukowane na świecie.