Wersje strony:

Aktualności, nowości, informacje

Informacyjna podstrona naszej strony internetowej

 

Warsaw Pack 03-05 marca 2020

V Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań - jako lidera branży, nie mogło nas tutaj zabraknąć!

Zapraszamy na nasze stoisko E402, gdzie będziecie Państwo mieli okazję zapoznać się z naszymi gładkimi rozwiązaniami dla branży opakowaniowej...i nie tylko.

Środkowoeuropejski lider zrzeszający branżę opakowaniową i branże uzupełniające. Targi Warsaw Pack składają się z 6 stref tematycznych: techniki pakowania, opakowań, etykiet, etykietowania i druku, automatyki, e-commerce, logistyki i magazynowania. Prezentujemy ciąg technologiczny na 40 000m2. Taka formuła targów jest dużym udogodnieniem dla zwiedzających jak i wystawców dzięki czemu każdy dotrze w strefę którą jest zainteresowany. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane opakowania spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, opakowania transportowe, przemysłowe. Maszyny wytwarzające opakowania i maszyny pakujące, szeroka gama etykiet i maszyn etykietujących.

  • Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Kołaczkowski

 

 

    •  

 

 

EDER aktualności serwis

Mikołajki

razem z Przedszkolem Nr 1 w Fałkowie

Mikołajki to niezwykły dzień dla naszych pociech, dlatego jak co roku dzielimy się radością i uśmiechem z najmłodszymi wspierając przedszkole w Fałkowie.

Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Kołaczkowski

 

EDER aktualności serwis

Powłoka EDROCK™

Jeszcze lepsze właściwości fluoropolimerów

EDROCK™ to najnowocześniejsza powłoka pasów PTFE, dostępna w firmie Eder. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym fluoropolimerom posiada najwyższe parametry antyadhezyjne. Jest bardziej szczelna i odporna na przenikanie penetrantów w głąb materiału. W ekstremalnych warunkach pracy powłoka EDROCK™ pozwala na dłuższą pracę pasa. Dzięki parametrom nowo stworzonej powłoki, materiał dłużej pozostaje wolny od zabrudzeń, które wpływają na szybsze zużywanie się pasów PTFE. Powłoka EDROCK™ chroni włókna szklane/aramidowe – odpowiedzialne za wytrzymałość mechaniczną – przed penetracją agresywnych mediów. Temperatura pracy ciągłej: od -150°C do +260°C.

  •  

Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Kołaczkowski

 

 

 

GKS Piast Łubowo

z dumą wspieramy najmłodszych

Gratulujemy trzeciego miejsca w rundzie jesiennej! 

Grupa młodzieżowa Piasta Łubowo powstała we wrześniu 2014 roku. Zespół zrzesza dzieci z gminy Łubowo. Nasze motto "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"

Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Kołaczkowski

 

 

Piknik Rodzinny

W sobotę, 14 września na terenie naszej firmy odbył się Piknik Rodzinny. Doskonała pogoda, sprawiła, iż wszyscy zaproszeni spędzili miło czas, uczestnicząc w konkursach i zabawach, które świetnie zintegrowały rodziny. Była to doskonała okazja do rodzinnej zabawy oraz wspólnego świętowania w znakomitej atmosferze.

 

Największą przyjemność sprawiło zorganizowanie wielu atrakcji dla dzieci. Dla najmłodszych przygotowaliśmy między innymi dmuchańce, modelowanie balonów i malowanie buziek. Nie zapomnieliśmy o tych większych dla których przygotowaliśmy wiele konkursów z nagrodami m.in.: jaka to melodia czy konkurs z wiedzy o firmie.

 

Dziękujemy za wspólną zabawę podczas tegorocznego Pikniku Rodzinnego, był to niezapomniany dzień, który zapadnie w pamięci wszystkim uczestnikom. 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Kołaczkowski 

Obraz wzorcowy 1

Żegnamy plastik

Żegnamy plastik, środowisko to nasza odpowiedzialność, a odpadów jest coraz więcej. Nie chcemy już dłużej produkować odpadów, dlatego wycofaliśmy z firmy kubki plastikowe, a zużywaliśmy ponad 35 000 sztuk rocznie. Jednocześnie budujemy eko świadomość naszych pracowników, ponieważ tylko świadomi, odpowiednio wyszkoleni i zaangażowani pracownicy to gwarancja skuteczności działań w zakresie ograniczania naszego wpływu na środowisko.

Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Kołaczkowski

Obraz wzorcowy 1

Wykonujemy powłoki PTFE zarówno na elementach nowych, jak i używanych.

PTFE (politetrafluoroetylen) jest odporny na działanie niemal wszystkich znanych pierwiastków, rozpuszczalników oraz związków chemicznych. Posiada najmniejszy współczynnik ślizgowy wśród wszystkich tworzyw technicznych. Charakteryzuje się niską przyczepnością oraz najniższym współczynnikiem tarcia na wszystkich ciałach stałych.

Jest jednym z najbardziej stabilnych termicznie tworzyw sztucznych ( temperaturowy zakres pracy: od -200°C do 260°C ).

Wykonujemy także regenerację zużytych warstw PTFE. Stosowane przez nas powłoki PTFE mogą być nakładane na różne podłoża takie jak stal czarna, stale nierdzewne, stal niskostopowa czy stopy aluminium.

Politetrafluoroetylen: termoutwardzalny

Doskonałe właściwości antyadhezyjne (non-stick)
Temperatura robocza do 260°C
Ekstremalnie niski współczynnik tarcia
Dobra odporność abrazyjna

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Kołaczkowski

Obraz wzorcowy 1

Łączymy silikony metodą wulkanizacji na gorąco

 

Zapraszamy do zapoznania się z nową usługą w naszej ofercie, łączeniem silikonów metodą wulkanizacji na gorąco z wykorzystaniem filmu gumowego. Połączenia na gorąco stosuje się w branży motoryzacyjnej, hydraulicznej, energetycznej, budownictwie oraz urządzeniach przemysłowych. Stosowana przez nas metoda zapewnia trwałe połączenie w zakresie odpowiadającym specyfikacji wyrobów silikonowych.

 

Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów oraz nasze wysokie standardy, wszystkie wyprodukowane w naszym zakładzie produkty podlegają rygorystycznej kontroli (3 etapowy proces jakości).

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Kołaczkowski

 

Obraz wzorcowy 1

Serwis pasów PTFE

24/7, dojazd do Klienta, osobiste wsparcie technika


Kolejny montaż pasów PTFE za nami, każdy o wymiarach 2m x 59m, tym razem we Francji. Nasz klient jest wiodącym producentem płyt kompozytowych dla przemysłu motoryzacyjnego.

 

Aby zwiększyć trwałość pasa, wdrożyliśmy powłokę EDROCK™, która jest wysoce odporna na agresywne media, takie jak żywice epoksydowe, PP czy PA.  

 

Wszystkie pasy przed wysyłką przechodzą 3-stopniowy proces kontroli jakości!

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Kołaczkowski

 

Obraz wzorcowy 1

 

Laboratorium badawcze w firmie EDER

Profesjonalne testowanie wytrzymałości pasów i cerat PTFE

Oferta laboratorium badawczego firmy EDER

Maszyna wytrzymałościowa Zwick Z010 TN ProLine, to wysokiej jakości konstrukcja gwarantująca precyzyjną pracę, niezwykłą trwałość oraz uniwersalność zastosowań wynikających ze zmieniających się wymagań dotyczących realizowanych prac badawczych. Idealnie nadaje się do badań w zmiennych warunkach wymagających obciążeń do 10 kN.

Misją naszego laboratorium jest ciągły rozwój oraz wsparcie przemysłu poprzez wykonywanie wysokiej jakości testów materiałów.

Prowadzimy specjalistyczne badania wytrzymałościowe różnych materiałów i tworzyw oraz części maszyn w oparciu o uzgodnione ze zleceniodawcą procedury badawcze z zapewnieniem wiarygodności i poufności prowadzonych badań.

Służymy pomocą różnym branżom przemysłu:

  • przemysł motoryzacyjny
  • przemysł elektryczny
  • obróbka plastyczna
  • przemysł kosmetyczny
  • przemysł spożywczy
  • przemysł włókienniczy

Maszyna posiada świadectwo wzorcowania i sprawdzenia wystawione przez Zwick – Polska Service.

Zapewniamy terminowe i rzetelne przeprowadzenie zleconych badań w konkurencyjnych cenach.

Dzięki kontaktom z certyfikowanymi laboratoriami zapewniamy też dostęp do innych badań.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Kołaczkowski

Obraz wzorcowy 1

Kolejny rekord

Ciągły rozwój i zdobywanie nowych rynków

W ubiegłym roku wyprodukowaliśmy 50,350 pasów w porównaniu do 47,873 w 2017. Ten ogromny sukces nie byłby możliwy bez naszych Klientów oraz zaangażowania naszych Kolegów i Koleżanek. Dziękujemy! Pozycja lidera na rynku europejskim zobowiązuje nas do dalszej pracy i nieustającego wysiłku aby naszym Klientom dostarczać produkty najwyższej jakości.

Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Kołaczkowski

 

Ważna informacja

Firma Eder Wojciech Eder oraz Eder Group Sp. z o.o. informują, że niniejsza strona internetowa należy do obu wymienionych wyżej podmiotów.

EDER aktualności serwis

Serwis pasów transportowych z PTFE

24 h / dojazd do Klienta / doradztwo techniczne

Jeśli zachodzi potrzeba założenia pasa u Klienta przez naszą wyspecjalizowaną i doświadczoną ekipę serwisową, klient zostaje poinformowany o tym podczas rozmowy z doradcą. Doświadczona i znakomicie przeszkolona załoga serwisowa udzieli Państwu instruktażu i praktycznych wskazówek dotyczących użytkowania zakupionego pasa.

Pomagamy również w montażu i naprawiamy, jeżeli to możliwe również u klienta, pasy innych firm.

Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości lub trudności podczas montażu, jak też w trakcie eksploatacji któregokolwiek z naszych wyrobów, możliwy jest całodobowy kontakt bezpośrednio z serwisem pod numerem telefonu 792 993 626

Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Kołaczkowski

EDER aktualności targi

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2017

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2017 w Warszawie za nami. Pragniemy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska. Oprócz znanych rozwiązań zaprezentowaliśmy nowości produktowe wdrażane specjalnie w trosce o ciągłe podwyższanie jakości i konkurencyjności naszych Klientów.

Największym zainteresowaniem cieszyła się nasza nowa „miedziana” linia pasków do zgrzewarek i automatów pakujących. Dzięki opracowanej przez nas zmodyfikowanej powierzchni PTFE zdecydowanie wydłużyliśmy czas pracy naszych pasów co przełożyło się na zmniejszenie ilości przestojów niezbędnych do przezbrojenia maszyn.

Pragniemy serdecznie Państwu podziękować za przyjazd do Warszawy i aktywny udział odwiedzając nasz stoisko. Dziękujemy za bezpośrednie spotkania oraz ciekawe rozmowy. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasza współpraca będzie co najmniej tak samo owocna.

Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Kołaczkowski

PARP

EDER aktualności PARP

Złącza do pasów transmisyjnych
Zobacz

Złącza do pasów

Posiadamy wszystkie najpopularniejsze rodzaje złączy do pasów.

Pasy wysokotemperaturowe
Zobacz

Pasy lite i siatkowe

Produkujmy pasy obu rodzajów, z różnymi typami prowadzeń.

Pasy transmisyjne producent
Zobacz

Doświadczony zespół pracowników

Istniejemy od 1988 roku. Tylko dzięki wykwalifikowanemu i nieustannie doskonalącemu się zespołowi możemy oferować usługi i produkty, na tak wysokim poziomie.

Szycie pasów odpornych na temperaturę
Zobacz

Na miarę

Wykonujemy pasy pod zamówienie Klienta.

Pasy kevlarowe
Zobacz

Produkcja

Zobacz, momenty z naszej produkcji ujęte zdjęciem.

Taśmy transmisyjne
Zobacz

Firma, produkcja, biura

Firmę tworzą Ludzie i to przez duże „L”. Miejsce ich pracy to wspólna atmosfera pomysłów, wspólnej realizacji działań – Fałkowo k/Gniezna.

Pasy wyprodukowane w 2018 r.

50 350

WYPRODUKOWALIŚMY

W zeszłym miesiącu: 4196 pasów

W dniu dzisiejszym: 242 pasów

Poszukujesz doradcy w temacie pasów?

Przejdź do kontaktu z doradcą »

Fabryka i biura w fałkowie

62-262 Fałkowo k/Gniezna
Fałkowo 66 A,
12 km od Gniezna,
40 km od Poznania

Godziny pracy biura:
Pn - pt: 8:00 - 16:00
Sob, nd, święta: nieczynne

Biura i doradcy techniczni

+48 61 86 93 550
+48 61 86 93 551

Fax biuro

+48 61 86 93 554

E-mail biuro i www

eder@eder.com.pl
www.eder.com.pl

Formularz kontaktowy

(* Pola obowiązkowe)

Jeżeli kontaktujesz się z nami poza godzinami pracy naszych doradców, prosimy zgłoś nam swoją prośbę o kontakt. Nasz doradca oddzwoni do Ciebie najszybciej, jak tylko to będzie możliwe. Możesz też przejść na podstronę informacyjną doradców Klienta.

Przejdź do doradców »